Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рада припинила дію Договору про дружбу з РФ

  • Розсилка
  Закон встановлює, що дія Договору про дружбу з РФ буде припинена з 1 квітня 2019 року - Рада припинила дію Договору про дружбу з РФ
  Закон встановлює, що дія Договору про дружбу з РФ буде припинена з 1 квітня 2019 року

  За ухвалення відповідного рішення проголосували 277 народних депутатів при мінімально необхідних 226-ти

  Верховна Рада ухвалила закон «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», внесений президентом. Про це повідомляє Укрінформ.

  За ухвалення відповідного рішення проголосували 277 народних депутатів при мінімально необхідних 226-ти.

  Закон встановлює, що дія Договору про дружбу з РФ буде припинена з 1 квітня 2019 року. Прогнозується, що припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією з огляду на його тривале істотне порушення з боку РФ та відповідно до статті 40 цього Договору дозволить належним чином та ефективно захистити національні інтереси України у міжнародних відносинах.  Схвалення проекту Закону відповідно до статті 24 Закону України «Про міжнародні договори України» дозволить завершити внутрішньодержавні процедури, необхідні для припинення дії Договору у зв'язку із завершенням чергового десятирічного періоду 31 березня 2019 року.

  Як повідомлялося, президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект закону про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Відповідний законопроект зареєстрований 3 грудня під номером 0206.

  17 вересня президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 6 вересня щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією. Міністерство закордонних справ України мало до 30 вересня поінформувати Росію про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ, підписаного 31 травня 1997 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ