Рада сьогодні планує прийняти пенсійну реформу

Рада сьогодні планує прийняти пенсійну реформу
Верховна Рада

Крім пенсійної реформи, нардепи планують розглянути й судову

Нардепи у четвер продовжать розгляд двох законопроектів з пакету пенсійної реформи. А саме: проектів законів про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій та про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій.

Про це йдеться у порядку денному парламенту на 21 вересня.

В залі зареєстровано 336 народних обранців. 

Крім того, на попередньому засіданні 19 вересня, спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що нардепи у четвер, 21 вересня, працюватимуть, поки не приймуть пенсійну реформу.

Крім того, сьогодні депутати мають розглянути законопроект про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів, який входить до пакету судової реформи.

Також передбачено розгляд ще двох законопроектів щодо судової реформи - про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу України щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу та про внесення зміни до статті 23 Бюджетного кодексу України щодо бюджетних призначень на забезпечення діяльності Конституційного Суду України.

Народні депутати розглядають законопроект щодо судової реформи вже протягом чотирьох пленарних днів.

Як повідомлялося, народні депутати 7 вересня розпочали розгляд законопроекту № 6232, яким передбачається внесення змін до Господарського, Цивільного процесуальних кодексів, Кодексу адміністративного судочинства та інших законодавчих актів.

Тиждень з 11 до 15 вересня був непленарним, тож 19 вересня парламентарії продовжили розгляд законопроекту у другому читанні та протягом вівторка завершили розгляд поправок до Господарського процесуального кодексу (загалом 1251) і взялися за поправки до Цивільного процесуального кодексу (загалом 1335). 20 вересня депутати розпочали роботу з 225-ї поправки до Цивільного процесуального кодексу і дійшли до 1108 поправки.

Згідно з Регламентом Верховної Ради, розгляд одного законопроекту може тривати довше, ніж одне засідання, але не може перериватися розглядом інших питань.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: