Росія підриває всі міжнародні норми - Обама

  Президент США назвав неправдивими твердження, що Вашингтон робить замах на сферу російських інтересів
  Президент США Барак Обама вважає, що Росія підриває міжнародні норми, повідомляє DW. Обама назвав неправдивими твердження, що Вашингтон робить замах на сферу російських інтересів. «Ми вважаємо, що Росія - величезна, важлива країна зі збройними силами, які поступаються тільки нашим, і вона повинна бути учасником вирішення проблем на світовій
  • 19 Жовтня, 2016, 10:36
  • Розсилка
  Барак Обама
  Барак Обама

  Президент США назвав неправдивими твердження, що Вашингтон робить замах на сферу російських інтересів

  Президент США Барак Обама вважає, що Росія підриває міжнародні норми, повідомляє DW.

  Обама назвав неправдивими твердження, що Вашингтон робить замах на сферу російських інтересів. «Ми вважаємо, що Росія - величезна, важлива країна зі збройними силами, які поступаються тільки нашим, і вона повинна бути учасником вирішення проблем на світовій арені, а не частиною цих проблем» - заявив глава Білого дому.

  Серед прикладів цього Барак Обама назвав «російську агресію в Україні» та інші акції Кремля. «Ця поведінка підірвала міжнародні норми і міжнародні правила, так що ми зобов'язані вказати на це», - сказав він.

  Як раніше повідомлялось, Обама заявив, що санкції щодо Росії повинні зберігатися до виконання Мінських угод.

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берліні для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Раніше Путін виставив умови для зустрічі в «нормандському форматі».


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ