Обама: Санкції повинні зберігатися до виконання Росією Мінських угод

  США дипломатично налаштовані працювати з «нормандської групою»
  Президент США Барак Обама заявляє, що санкції щодо Росії повинні зберігатися до виконання Мінських угод. Про це він сказав на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Італії Маттео Ренці у Вашингтоні (трансляція прес-конференції велася на сайті Білого дому). [READ_MORE] «Ми обговорили наше спільне занепокоєння ситуацією в Україні і
  • 18 Жовтня, 2016, 19:49
  • Розсилка
  Барак Обама
  Барак Обама

  США дипломатично налаштовані працювати з «нормандської групою»

  Президент США Барак Обама заявляє, що санкції щодо Росії повинні зберігатися до виконання Мінських угод. Про це він сказав на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Італії Маттео Ренці у Вашингтоні (трансляція прес-конференції велася на сайті Білого дому).  «Ми обговорили наше спільне занепокоєння ситуацією в Україні і важливість збереження санкцій, у тому числі санкцій ЄС, чинними до тих пір, поки Росія і Україна не виконають зобов'язання у відповідності з Мінськими угодами», - підкреслив Обама.

  «Ми дипломатично налаштовані працювати з «нормандської групою» для того, щоб досягти цієї мети», - додав президент США.

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берлінідля спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Раніше Путін виставив умови для зустрічі в «нормандському форматі».

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ