Росія звинувачує США у можливому зриві угоди по деескалації у Сирії

  Москві не подобається фізична присутність американців у Сирії
  Міноборони РФ виступило із низкою нових звинувачень щодо діяльності США в Сирії, як пише «Коммерсантъ». Тепер мова йде про те, що американці своїми діями можуть поставити під загрозу угоду щодо деескалації і перемир’я в південній провінції Дерьа. Речник російського оборонного відомства повідомив про те, що 2-3 жовтня із табору
  • 12 Жовтня, 11:24
  • Розсилка
  Американські військові 
  Американські військові 

  Москві не подобається фізична присутність американців у Сирії

  Міноборони РФ виступило із низкою нових звинувачень щодо діяльності США в Сирії, як пише «Коммерсантъ». Тепер мова йде про те, що американці своїми діями можуть поставити під загрозу угоду щодо деескалації і перемир’я в південній провінції Дерьа.

  Речник російського оборонного відомства повідомив про те, що 2-3 жовтня із табору біженців Рукбан, який знаходиться в межах зони безпеки навколо американської бази Ет-Танф, виїхало близько 600 бойовиків у західному напрямку. Даній групі вдалося без жодних перешкод проїхати 300 км і через колишній митний пункт Тафас на сирійсько-йорданському кордоні в’їхати в провінцію Дерьа. Інша група із 300 бойовиків також, за словами речника Міноборони РФ, виїхала із зони безпеки навколо бази Ет-Танф для блокування дороги Дамаск-Дейр ез’Зор.

  Заяву щодо ситуацію навколо зони безпеки навколо бази Ет-Танф, де американські військові проводять тренування бійців для боротьби із Ісламською державою, прокоментував і представник МЗС РФ Георгій Борисенко. За його словами існування цієї зони, куди не пускають сили законного уряду, нагадує спроби розподілу країни, щоб створити альтернативні органи влади, які будуть підконтрольні США і їх союзникам. 
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ