Російський космічний вантажний корабель «Прогрес» розбився

  Уламки, імовірно, упали на території Туви
  Російський космічний вантажний корабель «Прогрес МС», виведений сьогодні на нерозрахункову орбіту, розбився. [READ_MORE] Його уламки, імовірно, упали на території Туви. Про це повідомило РИА Новости джерело в силових структурах регіону. За його словами, інформація про можливий район падіння уламків «Прогресу» надійшла
  • 1 Грудня, 2016, 19:39
  • Розсилка
  Ракета-носій «Союз-У» з вантажівкою нової серії «Прогрес МС-04»
  Ракета-носій «Союз-У» з вантажівкою нової серії «Прогрес МС-04»

  Уламки, імовірно, упали на території Туви

  Російський космічний вантажний корабель «Прогрес МС», виведений сьогодні на нерозрахункову орбіту, розбився.  Його уламки, імовірно, упали на території Туви. Про це повідомило РИА Новости джерело в силових структурах регіону.

  За його словами, інформація про можливий район падіння уламків «Прогресу» надійшла від очевидців, зараз вона перевіряється.

  Схожа аварія з ракетою-носієм, яка призвела до падіння вантажівки «Прогрес М-12М», сталася 24 серпня 2011 року.

  Тоді комісія прийшла до висновку, що причиною аварійного вимкнення двигуна стало зменшення витрати пального в газогенераторі через засмічення тракту його подачі. Виявлений виробничий дефект визнали випадковим.

  Ракета-носій «Союз-У» з вантажівкою нової серії «Прогрес МС-04» стартувала з Байконуру до Міжнародної космічної станції сьогодні о 17:52 мск. Корабель повинен був доставити на МКС близько 2,5 т вантажів, в тому числі паливо, воду і системи дозаправки. За даними Роскосмосу, при запуску «Прогресу» з 383 секунди польоту пропала телеметрія.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ