Савченко підправила свої списки полонених

  Савченко виділила в списку загиблих і звільнених
  Народний депутат України Надія Савченко опублікувала відкориговані списки полонених. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook. «Скореговані списки, завдяки спільній роботі з вами, за 10 січня (2017). Те, що встигли опрацювати. Перевіряйте. Блакитний колір - звільнені. Червоний колір - загиблі. Помаранчевий колір - росіяни,
  • 11 Сiчня, 08:27
  • Розсилка
  Надія Савченко
  Надія Савченко

  Савченко виділила в списку загиблих і звільнених

  Народний депутат України Надія Савченко опублікувала відкориговані списки полонених. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

  «Скореговані списки, завдяки спільній роботі з вами, за 10 січня (2017). Те, що встигли опрацювати. Перевіряйте. Блакитний колір - звільнені. Червоний колір - загиблі. Помаранчевий колір - росіяни, котрих шукають «днр». Жовтий колір - росіяни, котрих шукають «лнр», - написала Савченко.
  12_05


  13_07


  14_09


  15_05


  16_02


  17_01


  18_04


  19_04

  Нагадаємо, 10 січня Надія Савченко оприлюднила списки полонених і зниклих безвісти на Донбасі, а також осіб, яких вимагають видати представники «Л/ДНР». Савченко наголосила, що опублікувала списки для того, щоб цих людей можна було знайти. Вона також зазначила, що обмін за формулою «всіх на всіх» має відбуватися у три етапи.

  У Службі безпеки України заявляють, що списки, оприлюднені Надією Савченко, є некоректними, а СБУ провела нараду у зв'язку з цими списками.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ