Сенатори США закликали Держдеп не повертати дипломатичні дачі Росії

  Члени Сенату наголосили, що російський уряд «нічого не зробив», щоб заслужити повернення нерухомості
  Четверо американських сенаторів від Демократичної партії звернулися з відкритим листом до Державного департаменту США із закликом не погоджуватись на повернення дипломатичних дач Росії у штатах Меріленд і Нью-Йорк. Лист підписали сенатори Чак Шумер, Бен Кардін, Кри Ван Холлен і Кирстен Джиллибренд, повідомляє «Укрінформ». «Ми
  • 14 Липня, 06:27
  • Розсилка
  <p>Один із конфіскованих маєтків</p>

  Один із конфіскованих маєтків

  Члени Сенату наголосили, що російський уряд «нічого не зробив», щоб заслужити повернення нерухомості

  Четверо американських сенаторів від Демократичної партії звернулися з відкритим листом до Державного департаменту США із закликом не погоджуватись на повернення дипломатичних дач Росії у штатах Меріленд і Нью-Йорк.

  Лист підписали сенатори Чак Шумер, Бен Кардін, Кри Ван Холлен і Кирстен Джиллибренд, повідомляє «Укрінформ».

  «Ми наполегливо закликаємо Державний департамент зараз не повертати дипломатичні установи в Меріленді та Нью-Йорку уряду Російської Федерації», - йдеться у зверненні перед запланованою зустріччю у Вашингтоні на рівні заступників глав зовнішньополітичних відомств двох країн.

  Члени Сенату наголосили, що російський уряд «нічого не зробив», щоб заслужити повернення їхнього доступу до цих будівель. Законодавці вважають, що продовження обмежень на доступ до дипломатичних об'єктів для РФ допоможе уникнути просування російським урядом власних інтересів на території Сполучених Штатів.

  Наприкінці червня у Держдепі заявили, що знають, як важливо росіянам повернути конфісковані дачі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ