Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Спостерігачі ОБСЄ зафіксували похоронні фургони на кордоні з РФ

  • Розсилка
  Спостерігачі ОБСЄ зафіксували похоронні фургони на кордоні з РФ

  За звітний період зафіксовано 94 особи у військовій формі, які перетинали кордон в обох напрямках

  Спостережна місія ОБСЄ заявляє, що зафіксувала на українсько-російському кордоні два похоронні фургони, один з яких мав напис «Ритуальні послуги «Харон».

  Про це інформує місія у своєму тижневому звіті, який опубліковано прес-службою ОБСЄ.

  Зазначається, що перший похоронний фургон з реєстрацією в Російській Федерації, перетнув кордон з України в Російську Федерацію 7 березня о 8:47, а другий – перетнув кордон з РФ в Україну 9 березня о 14:32. Цей фургон мав напис «Ритуальні послуги «Харон», – йдеться у повідомленні.

  Повідомляється, що 11 березня о 8:38 на прикордонний пункт пропуску заїхала «швидка» (типу УАЗ) з Російської Федерації з включеними синіми фарами. Транспортний засіб мав російські реєстраційні номери та перебував певний час всередині зони митного контролю.

  Спостерігачі не мали можливості спостерігати за ситуацією в тому місці. «Швидка» повернула назад вглиб території РФ о 8:52. В середині транспортного засобу перебувало троє медиків та жінка у цивільному одязі.

  Крім того, за звітний період зафіксовано 94 особи у військовій формі, які перетинали кордон в обох напрямках. З них 45 прямували в РФ, а 49 – в Україну. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ