Суд у справі про вбивство поліцейських у Дніпрі: обвинувачений уперше заговорив із журналістами

  Щодо минулорічної події 25 вересня обвинувачений прокоментував так: «коли на людину нападають, вона захищається»
  Суд у справі про вбивство поліцейських у Дніпрі обвинувачений Олександр Пугачов уперше заговорив із журналістами. Він, як і раніше, не визнає своєї провини. Натомість він згадав про свої бойові здобутки на фронті протягом 2014 року, де він служив у складі колишньої роти патрульної служби поліції особливого призначення «Торнадо». Щодо
  • 12 Жовтня, 23:17
  • Розсилка
  <span>Олександр Пугачов</span>
  Олександр Пугачов

  Щодо минулорічної події 25 вересня обвинувачений прокоментував так: «коли на людину нападають, вона захищається»

  Суд у справі про вбивство поліцейських у Дніпрі обвинувачений Олександр Пугачов уперше заговорив із журналістами. Він, як і раніше, не визнає своєї провини. Натомість він згадав про свої бойові здобутки на фронті протягом 2014 року, де він служив у складі колишньої роти патрульної служби поліції особливого призначення «Торнадо».

  Щодо минулорічної події 25 вересня обвинувачений прокоментував так: «коли на людину нападають, вона захищається».

  Також на засіданні суд частково задовольнив клопотання сторони захисту щодо виклику на наступне засідання судмедексперта, слідчих та понятих, які брали участь у проведенні слідчих дій.

  Адвокат обвинуваченого Артем Ходюш зазначає, що це не повторний допит, а виявлення неточностей, які з’ясувались під час вивчення письмових доказів.

  Нагадаємо, 25 вересня 2016 року в Дніпрі водій авта, якого зупинили поліцейські, почав чинити опір і стріляти в правоохоронців. Внаслідок цього загинули патрульні: 27-річний Артем Кутушев і 36-річна Ольга Макаренко.

  Підозрюваним, як заявила поліція, виявився вже розшукуваний правоохоронцями через скоєні раніше тяжкі злочини Олександр Пугачов, колишній боєць колишньої роти патрульної служби поліції особливого призначення «Торнадо».

  Нападник перед втечею теж зазнав поранення. Після затримання його прооперували в одній із лікарень Дніпра й перевели до спецзакладу для тримання під вартою.

  Судові слухання у справі Олександра Пугачова в Центральному районному суді Дніпра досі тривають. Департамент патрульної поліції Національної поліції в області заявив цивільний позов до обвинуваченого у вбивстві патрульних поліцейських. Відомство вимагає від обвинуваченого компенсації майна патрульних в розмірі 24 тисяч – форми, табельної зброї, патронів тощо.

  Окрім того, мати загиблої патрульної поліцейської Ольги Макаренко Надія Лещик вимагає стягнути з обвинуваченого у вбивстві її доньки 3 мільйони гривень компенсації моральних збитків. За словами матері, після смерті доньки вона нездужає, окрім того, на неї лягла відповідальність виростити онуків – 11 і 13 років.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ