Суддя Чаус не з’явився на допит в Антикорупційну прокуратуру
![Суддя Чаус не з’явився на допит в Антикорупційну прокуратуру](/img/article/3665/63_main-v1470909815.jpg)
Скандальний суддя не прийшов до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для проведення слідчих дій
Суддя Дніпровського районного суду міста Києва Микола Чауса не прийшов до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для проведення слідчих дій і вручення підозри. Про це повідомили у САП.
«Він (М.Чаус — ред.) станом на 12:40 не прийшов на допит», — сказав співрозмовник агентства.
Як повідомляв «Главком», Національне антикорупційне бюро України викликало суддю Дніпровського районного суду міста Києва Миколу Чауса для проведення слідчих дій і для вручення підозри на 12 годину 11 серпня.
Нагадаємо, 9 серпня детективами Національного антикорупційного бюро України (НАБ України) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) викрито суддю Дніпровського районного суду міста Києва Миколу Чауса на хабарі у 150 тис. дол. США, які він зберігав у банках.
Коментарі — 0