Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Світовий банк прогнозує стабільне зростання економіки в Україні до 2020 року

  • Розсилка
  Світовий банк - Світовий банк прогнозує стабільне зростання економіки в Україні до 2020 року
  Світовий банк

  У 2018 та 2019 роках прогнозується зростання української економіки на рівні 3,5% і 4,0% відповідно

  Світовий банк прогнозує стале зростання економіки України – до 2,0% за підсумками 2017 року зі збільшенням цього показника до 4,0% протягом наступних трьох років.

  Про це йдеться в оприлюдненій у вівторок доповіді Світового банку «Перспективи світової економіки».

  Так, у розділі прогнозів економічного зростання у країнах Європи й Центральної Азії зазначається, що зростання в Україні за підсумками 2017-го року очікувалося на рівні 2,0%. Водночас, у 2018 й 2019 роках прогнозується зростання української економіки на рівні 3,5% і 4,0% відповідно. Прогноз на 2020 рік також становить 4,0%.

  При цьому, оцінки по Україні не змінилися в порівнянні з попереднім оглядом Світового банку, що вийшов у червні 2017 року – за виключенням додавання прогнозу на 2020 рік.

  Тим часом відзначається, що в цілому по регіону Європи й Центральної Азії темпи економічного зростання «перевищили очікування» й досягли в 2017 році 3,7%, тоді як у попередньому році вони становили лише 1,7%.

  «Ці успіхи були досягнуті після трьох років вкрай повільного зростання, слідом за різким падінням цін на нафту в 2014 році», - зазначається в документі.

  Натомість, зауважується далі, «геополітична напруженість в Україні, посилення санкцій проти Росії або загострення її відносин з Європейським Союзом можуть стримати міжнародних інвесторів і негативно відобразитися на темпах економічного зростання у регіоні».

  Раніше виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко під час конференції у прес-центрі «Главкома» заявив, що головним викликом для України у 2018 році  стане погашення боргу.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ