рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тимошенко: 100% податку з доходів має залишатися у місцевих громад

  • Розсилка
  <p>&laquo;Якщо б вам залишили все, що заробляє місто, жодна допомога держави не була би потрібна&raquo;, - звернулася до жителів Миргорода Тимошенко</p> - Тимошенко: 100% податку з доходів має залишатися у місцевих громад

  «Якщо б вам залишили все, що заробляє місто, жодна допомога держави не була би потрібна», - звернулася до жителів Миргорода Тимошенко

  Тимошенко заявила, що децентралізація у виконанні нинішньої влади «не лише обмежує можливості громад, а й робить їх залежними від столичних чиновників»

  Для відродження малих і середніх міст в Україні має бути переглянута податкова та бюджетна політика держави. Зокрема, 100% податку з доходів фізичних осіб повинні залишатися в розпорядженні місцевих громад.

  Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, перебуваючи в Миргороді на Полтавщині.

  «Якщо б вам залишили все, що заробляє місто, жодна допомога держави не була би потрібна. Але ж сьогодні на місцях залишають лише 60% податку з доходів фізичних осіб, а 40% просто відбирають», - зазначила Тимошенко, яку цитує прес-служба політсили.

  Вона заявила, що децентралізація у виконанні нинішньої влади звелася до того, що «більшу частину грошей, які заробляють міста, держава вилучає в них і повертає лише крихти у вигляді субсидії і субвенцій».

  Це не лише обмежує можливості громад, а й робить їх залежними від столичних чиновників, вважає лідер «Батьківщини».


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ