Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Туск: пропозиції Великобританії щодо Brexit мають бути прийнятні для Ірландії

  • Розсилка
  Президент Європейської Ради Дональд Туск - Туск: пропозиції Великобританії щодо Brexit мають бути прийнятні для Ірландії
  Президент Європейської Ради Дональд Туск

  «Якщо пропозиція Великобританії неприйнятна для Ірландії, вона також неприйнятна для ЄС», - заявив президент Європейської Ради

  Європейський Союз відхилить вимоги Британії за угодою про Brexit, якщо Ірландія не прийме пропозицію Лондона з прикордонних угод із Північною Ірландією. Про це заявив президент Європейської Ради Дональд Туск в Дубліні.

  Як повідомляє Deutsche Welle, Європейський Союз відмовить Великобританії у переході до другої фази переговорів щодо Brexit і у переговорах стосовно майбутнього торгівельного пакту, якщо Ірландія не буде задоволена вирішенням питання кордону з Північною Ірландією.

  «Якщо пропозиція Великобританії неприйнятна для Ірландії, вона також неприйнятна для ЄС. Я усвідомлюю, що для декого із британських політиків це, імовірно, складно зрозуміти», - наголосив Туск.

  У свою чергу, прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар заявив, що найкращим варіантом було б уникнути «жорсткого кордону» з Північною Ірландією після Brexit.

  Раніше стало відомо, що британські депутати критикують прем’єра Терезу Мей за доповіді щодо економічних наслідків Brexit.

  Як повідомлялося, Британія і ЄС засекретять розмір рахунку за Brexit.

  ЗМІ також інформували, що Великобританія та ЄС досягли згоди щодо рахунку за Brexit
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ