У Авакова пояснили, чому порізали запис з камери убитого в Дніпрі поліцейського

  На відео зафіксовані кадри останніх хвилин і секунд життя Артема Кутушева, зазначив Шкіряк
  Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк в ефірі ток-шоу Наташі Влащенко Люди. Hard Talk на 112 каналі розповів про те, чому був відредаговантй запис з відеореєстратора загиблого в Дніпропетровську поліцейського. «Я вам навіть дякую за це запитання. Щоб раз і назавжди поставити крапку. Я бачив це відео неодноразово. Арсен Аваков показав
  • 18 Жовтня, 2016, 21:46
  • Розсилка

  На відео зафіксовані кадри останніх хвилин і секунд життя Артема Кутушева, зазначив Шкіряк

  Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк в ефірі ток-шоу Наташі Влащенко Люди. Hard Talk на 112 каналі розповів про те, чому був відредаговантй запис з відеореєстратора загиблого в Дніпропетровську поліцейського.

  «Я вам навіть дякую за це запитання. Щоб раз і назавжди поставити крапку. Я бачив це відео неодноразово. Арсен Аваков показав його частині журналістів, щоб у багатьох впала пелена з очей. І я вам відповідально заявляю: це відео в повному обсязі показувати для загального перегляду категорично не можна з етичних міркувань, тому що там зафіксовані надзвичайно важкі кадри останні хвилин і секунд життя з відповідними, вибачте на слові, звуками Артема Кутушева. Дивитись це досить складно, мені важко уявити, як це відео зможуть дивитись його близькі родичі», — сказав Шкіряк.

  Чому з відеозапису вилучені інші уривки, Зорян Шкіряк не відповів.

  Нагадаємо, раніше поліцейські показали скріншоти з камер загиблого поліцейського Артема Кутушева.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ