У КНДР стверджують, що війна на Корейському півострові неминуча

  Влада Північної Кореї заявляє, що «не хоче війни заради війни»
  Масштабні спільні навчання США і Південної Кореї, а також заяви з боку вищого керівництва Штатів роблять війну на Корейському півострові неминучою. Про це повідомляє північнокорейське агентство ЦТАК з посиланням на заяву представника МЗС КНДР, передає РБК. [READ_MORE] «Початок війни на Корейському півострові - встановлений факт.
  • 7 Грудня, 2017, 08:32
  • Розсилка

  Влада Північної Кореї заявляє, що «не хоче війни заради війни»

  Масштабні спільні навчання США і Південної Кореї, а також заяви з боку вищого керівництва Штатів роблять війну на Корейському півострові неминучою. Про це повідомляє північнокорейське агентство ЦТАК з посиланням на заяву представника МЗС КНДР, передає РБК.  «Початок війни на Корейському півострові - встановлений факт. Залишається питання: коли почнеться війна?», - йдеться в заяві представника зовнішньополітичного відомства Північної Кореї.

  За його словами, влада Північної Кореї «не хоче війни заради війни».

  «Однак не будемо приховувати, що якщо США продовжать випробовувати наше терпіння і розпалять ядерну війну, ми, безумовно, змусимо США дорого заплатити за наслідки, застосувавши ядерну зброю, яку ми постійно поліпшуємо», - йдеться в заяві.

  Раніше в КНДР заявили, що військові навчання Vigilant Ace за участю військових Сполучених Штатів Америки і Південної Кореї, які почалися в понеділок, 4 грудня, «прискорять самознищення» цих двох країн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ