У Мадриді та Барселоні тисячі людей мітингували за єдність Іспанії

  Учасники мітингів несли прапори Іспанії та плакати із закликом до діалогу
  В іспанських містах Мадрид та Барселона десятки тисяч людей вийшли на мітинги за єдність після суперечливого референдуму за незалежність Каталонії. Про це повідомляє Daily Mail. «Десятки тисяч людей прийшли на демонстрації протиборчих груп на вулицях Мадрида та Барселони внаслідок незаконного референдуму про незалежність Каталонії», -
  • 7 Жовтня, 18:55
  • Розсилка
  Учасники акції у Барселоні 7 жовтня
  Фото: @LolaDca
  Учасники акції у Барселоні 7 жовтня

  Учасники мітингів несли прапори Іспанії та плакати із закликом до діалогу

  В іспанських містах Мадрид та Барселона десятки тисяч людей вийшли на мітинги за єдність після суперечливого референдуму за незалежність Каталонії. Про це повідомляє Daily Mail.

  «Десятки тисяч людей прийшли на демонстрації протиборчих груп на вулицях Мадрида та Барселони внаслідок незаконного референдуму про незалежність Каталонії», - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, учасники мітингу несуть прапори Іспанії та плакати із закликом до діалогу.

  На місці скупчення людей чергує поліція.

  Раніше Конституційний суд Іспанії заборонив проводити засідання парламенту Каталонії, на якому повинні були оголосити про незалежність регіону.

  Як відомо, 1 жовтня у Каталонії відбувся заборонений Іспанією референдум щодо незалежності автономії. Іспанська поліція намагалася заблокувати хід голосування, в результаті чого сталися сутички, в яких постраждали сотні людей.

  Незважаючи на заборону іспанського Конституційного суду проводити засідання парламенту Каталонії, уряд регіону має намір продовжити дебати, які можуть призвести до проголошення незалежності, наступного тижня.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ