У Пакистані зіткнулися два автобуси: щонайменше 30 жертв

  Тіла загиблих дістануть після розрізання автобусів
  Щонайменше 30 осіб загинули в Пакистані в результаті зіткнення двох автобусів у південній провінції Пенджаб. Про це, посилаючись на поліцію, в понеділок передає Reuters.  [READ_MORE] Чиновники заявили, що автобуси зіткнулися близько 6 години ранку (за місцевим часом) недалеко від Рахім Яр Хан, місто Пенджаб близько 600км на південь
  • 17 Жовтня, 2016, 08:42
  • Розсилка
  Зіткнення автобусів у Пакистані
  Зіткнення автобусів у Пакистані

  Тіла загиблих дістануть після розрізання автобусів

  Щонайменше 30 осіб загинули в Пакистані в результаті зіткнення двох автобусів у південній провінції Пенджаб. Про це, посилаючись на поліцію, в понеділок передає Reuters  Чиновники заявили, що автобуси зіткнулися близько 6 години ранку (за місцевим часом) недалеко від Рахім Яр Хан, місто Пенджаб близько 600км на південь від столиці провінції Лахор.

  «Число загиблих зросло до 30», - сказав Хасан Ікбал, поліцейський інспектор Рахім Яр Хан.

  «Тіла загиблих і постраждалих можуть бути звільнені тільки після розрізання транспортних засобів», - сказав співробітники поліції. Рятувальні заходи досі тривають.

  Рятувальники раніше заявили, що більше 30 людей отримали поранення в результаті аварії.

  Фатальні дорожньо-транспортні пригоди в Пакистані, де водії рідко дотримуються правил дорожнього руху і дороги в багатьох сільських районах погані, трапляються нерідко.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ