У початковій школі залишать оцінювання дітей

  Без оцінок буде лише перший і другий клас
  Нова українська школа відмовиться від карального оцінювання дітей. Про це, під час спілкування з освітянами Одеської області заявила міністр освіти Лілія Гриневич. «Сьогодні Україна має великі проблеми саме з ідеологією оцінювання – воно каральне. У новій українській школі буде створено стимулюючу систему – де досягнення
  • 19 Червня, 11:01
  • Розсилка
  Початкова школа
  Початкова школа

  Без оцінок буде лише перший і другий клас

  Нова українська школа відмовиться від карального оцінювання дітей. Про це, під час спілкування з освітянами Одеської області заявила міністр освіти Лілія Гриневич.

  «Сьогодні Україна має великі проблеми саме з ідеологією оцінювання – воно каральне. У новій українській школі буде створено стимулюючу систему – де досягнення підкреслюватимуться на рівні з помилками», - зазначила міністр, яку цитує Оsvita.ua.  Гриневич також повідомила, що початкова школа не буде повністю відмовлятись від оцінювання дітей. «Ми не зніматимемо оцінювання у початковий школі повністю. Перший-другий клас має бути без оцінок, але у третьому-четвертому діти мають звикати до бальної системи», – зазначила вона.

  Міністр також нагадала, що для засвоєння нових методик викладання, підходів до оцінювання та інших елементів нової школи, напередодні старту реформи у першому класі 22 тис. учителів, які працюватимуть з першокласниками, пройдуть комплексне перенавчання.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ