У торгпредставництві Росії у Вашингтоні почались обшуки, — ЗМІ

  Під час обшуків присутні російські дипломати
  У торгпредставництві Росії в Вашингтоні почали проводити обшуки. За словами представника посольства Росії Миколи Лахоніна, під час обшуків присутні російські дипломати. «Після наполегливої вимоги російської сторони співробітники посольства були допущені до огляду», — сказав він. У самому представництві заявили, що вважають
  • 2 Вересня, 21:59
  • Розсилка

  Під час обшуків присутні російські дипломати

  У торгпредставництві Росії в Вашингтоні почали проводити обшуки.

  За словами представника посольства Росії Миколи Лахоніна, під час обшуків присутні російські дипломати.

  «Після наполегливої вимоги російської сторони співробітники посольства були допущені до огляду», — сказав він.

  У самому представництві заявили, що вважають обшуки «рейдерським захопленням» і такими, які «порушують міжнародні конвенції».

  Крім того зазначили, що співробітники представництва вивезли все речі, необхідні для функціонування дипмісії.

  Раніше речниця МЗС Росії Марія Захарова заявляла, що спецслужби США планують обшуки у російському консульстві у Сан-Франциско.

  «Американські спецслужби планують 2 вересня провести обшук у генеральному консульстві у Сан-Франциско, зокрема у квартирах співробітників, які проживають у його будинку і мають імунітет, для цього наказали, щоб вони і їхні родини, включаючи малолітніх і навіть грудних дітей, на 10-12 годин покинули приміщення», – заявляла Захарова.

  Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва буде жорстко відповідати на недружні кроки Вашингтона, хоча і не хоче сваритися зі США і готова до конструктивної взаємодії.

  Напередодні США зажадали від російського уряду закрити консульство Росії в Сан-Франциско, а також скоротити дипломатичну присутність Росії у Вашингтоні і Нью-Йорку. США заявили, що ця вимога має бути виконана до 2 вересня.

  Джерело: РИА Новости

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ