У штабі Об’єднаних сил повідомили про повну тишу на фронті минулої доби
![У штабі Об’єднаних сил повідомили про повну тишу на фронті минулої доби](/img/article/5557/46_main-v1545628391.jpg)
Вчора внаслідок невмілого поводження зі зброєю в ході заходів бойової підготовки один окупант загинув, та двоє отримали поранення
У неділю, 23 грудня, російські окупаційні війська на Донбасі не порушували режим припинення вогню.
Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.
Зазначається, що протягом минулого дня жоден український військовий не постраждав.
За даними розвідки, 23 грудня внаслідок невмілого поводження зі зброєю в ході заходів бойової підготовки один окупант загинув, та двоє отримали поранення.
Протягом поточної доби ворог відкрив вогонь по позиціях українських військових з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів в районі селища Піски на донецькому напрямку.
Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил протягом поточної доби немає.
Нагадаємо, у суботу, 22 грудня, російські окупаційні війська п’ять разів порушили режим припинення вогню. При цьому зафіксовано один випадок застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами.
Коментарі — 0