У Яценюка пояснили, коли Україна зможе піти на політичні поступки з агресором

  Жодних політичних поступок до припинення агресії, звільнення заручників і повернення Криму і Донбассу, – нардеп
  Для «Народного фронту» залишаються принциповими вимоги про першочергове припинення військових дій на Донбасі, звільнення усіх заручників, відновлення територіальної цілісності України, і лише потім – політичні врегулювання. Про це під час Погоджувальної ради заявив керівник фракції Максим Бурбак. «Спочатку агресор повинен
  • 17 Жовтня, 2016, 15:27
  • Розсилка
  <p>Керівник фракції &laquo;Народний фронт&raquo; Максим Бурбак</p>

  Керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак

  Жодних політичних поступок до припинення агресії, звільнення заручників і повернення Криму і Донбассу, – нардеп

  Для «Народного фронту» залишаються принциповими вимоги про першочергове припинення військових дій на Донбасі, звільнення усіх заручників, відновлення територіальної цілісності України, і лише потім – політичні врегулювання.

  Про це під час Погоджувальної ради заявив керівник фракції Максим Бурбак.

  «Спочатку агресор повинен вивести війська, Україна відновлює контроль за кордоном і лише потім може йтися про пакет політичних питань. Це була і є принципова вимога «Народного фронту», - наголосив він, додавши, що схожу позицію висловив Президент України.

  «Задля досягнення цієї мети необхідне: перше - подальше зміцнення обороноздатності. Друге - вимагати повернення Женевського формату, який був ініціативою Прем’єра Яценюка, і додати до нього Великобританію. Третє - постійне нагадування нашим партнерам про Будапештський меморандум, і четверте - наполягати на не лише продовження, а й розширенні санкцій», - підкреслив керівник фракції, повідомивши, що «Народний фронт» ініціює законопроект про розширення санкцій проти країни-агресора.

  Він також наголосив, що питання Криму повинно вирішуватись одночасно з Донбасом.

  «Кримський півострів є так само окупованим, як і території так званих «ДНР/ЛНР». Окуповані землі повинні повернутися до України не формально з перефарбованими озброєними терористами в органах влади,  а внаслідок поразки Кремля у цій загарбницькій війні. Крим і Донбас повернуться до України разом», - сказав Бурбак.

  Він також підкреслив, що одночасно парламент повинен пам’ятати про підвищення обороноздатності країни і закликав депутатів підтримати законопроект про спецконфіскацію грошей, вкрадених Януковичем.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ