Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна 12 грудня відзначає День Сухопутних військ

  • Розсилка
  Україна 12 грудня відзначає День Сухопутних військ

  Сухопутні війська були сформовані у складі ЗСУ у 1996 році

  В Україні 12 грудня відзначається День Сухопутних військ – найчисленнішого виду Збройних сил нашої держави.

  Це свято запроваджено згідно з Указом Президента від 18 жовтня 1997 року «ураховуючи заслуги Сухопутних військ України як найчисленнішого виду Збройних сил України у забезпеченні обороноздатності держави». 

  Сухопутні війська були сформовані у складі ЗСУ на підставі Указу президента відповідно до статті 4 закону «Про Збройні сили України» у 1996 році. За своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань Сухопутні війська відіграють вирішальну роль у виконанні Збройними силами своїх функцій як у мирний, так і у воєнний час. 

  Сучасні Сухопутні війська ЗСУ - це багатофункціональний організм, який складається з механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин і установ, технічного й тилового забезпечення. 

  Як найчисленніший вид та основа бойового потенціалу Збройних сил України, Сухопутні війська несуть найбільше навантаження та відіграють вирішальну роль під час виконання завдань антитерористичної операції щодо забезпечення територіальної цілісності та недоторканності кордонів держави.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ