Україна не збирається брати квоти на мігрантів - заява Мінюсту

  У Мінюсті заявили, що пропозиція заступника міністра Петухова є його особистою позицією
  Міністерство юстиції України заявляє, що Україна виконала абсолютно всі вимоги Європейської комісії для отримання безвізового режиму і будь-які заяви щодо можливого отримання Україною квоти на розселення мігрантів для отримання безвізу є лише особистою думкою їхніх авторів. Про це повідомляє прес-служба Мінюсту. [READ_MORE] «Перед
  • 29 Листопада, 2016, 19:09
  • Розсилка
  Мігранти
  Мігранти

  У Мінюсті заявили, що пропозиція заступника міністра Петухова є його особистою позицією

  Міністерство юстиції України заявляє, що Україна виконала абсолютно всі вимоги Європейської комісії для отримання безвізового режиму і будь-які заяви щодо можливого отримання Україною квоти на розселення мігрантів для отримання безвізу є лише особистою думкою їхніх авторів. Про це повідомляє прес-служба Мінюсту.  «Перед Україною в рамках переговорного процесу щодо отримання безвізового режиму з ЄС було поставлено безпрецедентну кількість вимог Європейської комісії – понад 50. Зі свого боку наша країна виконали абсолютно всі зобов’язання, взяті на себе в рамках даного процесу. Тож нині ми очікуємо на відповідне рішення з боку європейської сторони», - йдеться в заяві.

  «Водночас, хочемо зазначити, що будь-які заяви, які стосуються можливості з боку нашої країни взяти на себе додаткові зобов’язання в рамках отримання «безвізу», є лише особистою думкою їхніх авторів», - зазначається в документі.

  «Зокрема, хочемо повідомити, що публікації у Facebook заступника міністра юстиції Сергія Петухова та його роздуми на тему можливого отримання Україною квоти на розселення мігрантів є його особистою позицією як громадянина та людини, яка брала участь у відповідному переговорному процесі. Дана позиція жодним чином не відображає офіційну позицію Міністерства юстиції чи очільника Мінюсту Павла Петренка», - зазначається в заяві.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ