Україна опинилась серед «лідерів» за смертністю через брудне повітря

Україна опинилась серед «лідерів» за смертністю через брудне повітря

Боротьба з забрудненням повітря один з важливих пріоритетів для всього світу

Україна займає одне з п'яти місць у світі за кількістю смертей через забруднення повітря.

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, передає «РБК-Україна».

За словами Семерака, за останні кілька років була розроблена важлива концепція низьковуглецевого розвитку. У цьому документі інтегровано багато сфер, які покликані змінити майбутнє всього світу.

«Ми входимо в п'ятірку пріоритетів у всьому світі. Україна займає зараз одне з п'яти місць за кількістю смертей через забруднення повітря», - розповів міністр.

Зазначається, що у 2016 році Україна ратифікувала Паризьку кліматичну угоду.

«У грудні минулого року на саміті, який був організований президентом Франції, відбулися великі зрушення. Світ змінюється. Україна дуже швидко підписала кліматичну угоду. Україна була третьою, хто ратифікував цю угоду. На останній зустрічі сторін учасників в Бонні, оцінювалася ефективність кліматичної політики країн світу, Україна зайняла 17 місце за 2017 рік. А в минулому році ми були більш ефективні, ніж весь Європейський союз. Далі ми прийняли нову концепцію кліматичної політики», - додав він.

Також Семерак зазначив, що боротьба з забрудненням клімату в світі на другому місці після боротьби з тероризмом.

 Паризька угода – угода в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (UNFCCC) щодо регулювання заходів зі зменшення викидів діоксиду вуглецю з 2020 року. Паризька кліматична угода передбачає, що зобов’язання зі скорочення шкідливих викидів в атмосферу беруть на себе всі держави, незалежно від ступеня їхнього економічного розвитку.

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: