Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна підписала з Литвою угоду щодо трудової міграції

  • Розсилка
  <span>Документом забезпечується захист соціальних прав трудових мігрантів обох держав</span> - Україна підписала з Литвою угоду щодо трудової міграції
  Документом забезпечується захист соціальних прав трудових мігрантів обох держав

  Документ посилить протидію нелегальній праці українців у Литві та литовців в Україні

  Україна і Литва підписали низку важливих двосторонніх документів, зокрема, міжурядову угоду про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час участі з литовською колегою Далею Грібаускайте в Києві.  «За результатами сьогоднішніх переговорів була підписана низка важливих двосторонніх документів, серед яких – дорожня карта стратегічного партнерства між Литвою і Україною на 2019-2020 роки», - заявив Порошенко.

  За словами президента, сьогодні було підписано міжурядову угоду про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції.

  «Цей документ про те, що наші громадяни будуть забезпечені належним захистом їх прав, для тих хто працює в Литві, і відповідно захист литовських громадян, які планують працювати в Україні», - сказав він.

  Раніше повідомлялося, що президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте у п’ятницю, 7 грудня, прибула з візитом в Україну.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ