Українці за місяць отримали лише 50 відмов у безвізі

  Понад 95 тисяч українців перетнули кордони країн-членів Євросоюзу в рамках дії безвізового режиму
  За місяць з початку дії угоди про можливість українців подорожувати до країн ЄС і Шенгенської зони без віз зареєстровано лише 50 відмов. Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби - прес-секретар Олег Слободян у Facebook. [READ_MORE] «Вже 95 тис. 461 громадянин України скористався правом безперешкодного в'їзду до країн
  • 11 Липня, 09:27
  • Розсилка

  Понад 95 тисяч українців перетнули кордони країн-членів Євросоюзу в рамках дії безвізового режиму

  За місяць з початку дії угоди про можливість українців подорожувати до країн ЄС і Шенгенської зони без віз зареєстровано лише 50 відмов.

  Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби - прес-секретар Олег Слободян у Facebook.  «Вже 95 тис. 461 громадянин України скористався правом безперешкодного в'їзду до країн ЄС і усього 50 відмов. Більшість із них - через непідтвердження мети поїздки. Тому готуйтеся ретельніше та не бійтеся відкривати для себе світ», - зазначив Слободян.

  Нагадаємо, генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив, що запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом для короткотермінових туристичних поїздок суттєво не вплинуло на пасажирський потік в аеропорті.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ