Українська делегація зірвала черговий план Росії з повернення в ПАРЄ

  Сьогоднішні слухання юридичного комітету ПАРЄ з участю депутатів Росії скасовані
  Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи зірвала черговий план РФ щодо повернення росіян в Асамблею. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив віце-президент ПАРЄ від України Георгій Логвинський, який перебуває на засіданні юридичного комітету ПАРЄ у Белграді. «Russia goodbye! по-сербськи. Зірвався черговий план Росії
  • 19 Травня, 15:59
  • Розсилка
  ПАРЄ
  ПАРЄ

  Сьогоднішні слухання юридичного комітету ПАРЄ з участю депутатів Росії скасовані

  Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи зірвала черговий план РФ щодо повернення росіян в Асамблею. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив віце-президент ПАРЄ від України Георгій Логвинський, який перебуває на засіданні юридичного комітету ПАРЄ у Белграді.

  «Russia goodbye! по-сербськи. Зірвався черговий план Росії щодо зняття санкцій через діалог і маніпуляцію. Сьогоднішні слухання ЮрКому ПАРЄ з участю депутатів Росії скасовані», - написав він.

  Логвінський розповів, що росіян запросила сербський товариш - доповідач з NGO для обміну думками. Це, зазначив він, - частина загального плану повернення росіян у ПАРЄ.

  «Проте наша делегація поставила умову, яку підтримав комітет голосуванням. Ми «за», тільки за умови, що запрошені особи не голосували за анексію Криму, не перебувають під санкціями ЄС і не порушували права людини», - наголосив віце-президент ПАРЄ від України.

  За його словами, запрошення саме з такими умовами повинна була відправити доповідач російським колегам.

  Логвінський заявив, що це дійсно важке питання - знайти «правильну» людину з такими критеріями в Думі, тому гості не приїхали і засідання, чи «правильно «російська маніпуляція» зірвалася».

  У свою чергу, колега із Сербії образилася і повідомила, що навіть у суді підсудному дають останнє слово і вона не буде доповідачем, поки не почує дві сторони.

  «Гібридна війна триває і в загальному підсумку чергова перемога нашої делегації!» - підсумував Логвинський.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ