рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україні посилили покарання за незаконну вирубку та знищення лісів

  • Розсилка
  В Україні запрацював закон про незаконну вирубку і знищення лісу - В Україні посилили покарання за незаконну вирубку та знищення лісів
  В Україні запрацював закон про незаконну вирубку і знищення лісу

  Впровадження норм закону дозволить зберегти екологічну безпеку України

  З 1 січня 2019 року в Україні набрав чинності закон, який посилює заходи проти знищення лісів в Україні.

  Відповідна інформація міститься в базі законодавства Верховної Ради.

  Згідно із законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів», у кілька разів підвищено штрафи за незаконну рубку і знищення лісових культур та молодняка.

  Відповідні зміни вносяться, зокрема до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України та Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів».

  Водночас уряду доручено розробити комплексну програму відновлення лісового фонду України та визначити першочергові обсяги робіт щодо відновлення лісів і лісорозведення, охорони лісів від пожеж, захисту від шкідників і хвороб, інших лісогосподарських заходів.

  Впровадження норм закону дозволить зберегти екологічну безпеку України та створить дієвий механізм запобігання вчиненню злочинів, пов’язаних з незаконною порубкою.

  Раніше повідомлялося, що у заповіднику «Биківнянські могили» незаконно вирубали майже 2 тисячі дерев.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ