Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україні за рік усиновили понад півтори тисячі дітей

  • Розсилка
  Сьогодні в Україні на обліку перебуває понад 17 тисяч дітей-сиріт - В Україні за рік усиновили понад півтори тисячі дітей
  Сьогодні в Україні на обліку перебуває понад 17 тисяч дітей-сиріт

  Майже 5 тисяч дітей були влаштовані у сім’ї українців під опіку або піклування

  Протягом 11 місяців 2018 року 1547 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, були всиновлені, ще 4904 отримали опіку в родинах, втім понад 4,5 тисячі зустрічатимуть Новий рік в інтернатах. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики, пише УНН.  «За оперативними даними служб у справах дітей, станом на 30.11.2018 в Україні було усиновлено 1 547 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: громадянами України – 1 221, іноземцями – 326», - зазначили в прес-службі.

  Як додали у відомстві, протягом 9 місяців року, що минає, ще 4 904 дитини були влаштовані у сім’ї громадян України під опіку або піклування.

  Сьогодні, за даними Мінсоцполітики, в Україні на обліку перебуває понад 17 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які можуть бути усиновлені. Із них понад 12 тисяч перебувають у сімейних формах виховання (опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу) та понад 4,5 тисячі виховуються в державних закладах різного типу.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ