Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В України з’явився новий аргумент для стримування агресора

  • Розсилка
  Випробування української крилатої ракети наземного базування - В України з’явився новий аргумент для стримування агресора
  Випробування української крилатої ракети наземного базування

  Під час випробувань перевірялися льотні характеристики та робота систем ракети

  У вівторок, 30 січня, відбулися успішні перші льотні випробування нової ракетної техніки - української крилатої ракети наземного базування, яка здатна точно уражати наземні та морські цілі. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після завершення випробувань.

  За його словами, це повністю українська розробка конструкторів державного підприємства «ДержККБ «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України, повідомляє прес-служба РНБО.

  «Під час випробувань, які відбулись успішно, перевірялися льотні характеристики та робота систем ракети», - пояснив Турчинов.  Він також повідомив, що РНБО України, яка координує національну ракетну програму, поставила задачу «розробити комплекси крилатих ракет не тільки наземного, але і також морського та повітряного базування». «Дальність дії наших крилатих ракет та їх бойове спорядження не суперечать підписаним Україною міжнародним угодам для такого виду зброї», - додав Турчинов.

  «Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії відповідно до Будапештського меморандуму, на озброєнні Збройних сил України не залишилося жодної крилатої ракети», - зазначив секретар РНБО.

  «Сьогоднішніми випробуваннями ми відкрили новий етап ракетної програми, відповідно до якого наші Збройні сили повинні отримати потужні високоефективні крилаті ракети, здатні на великій відстані точно вражати ворожі цілі», - наголосив Турчинов, підсумувавши, що ракетні комплекси такого класу «є важливим фактором стримування агресора».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ