Вандали видпиляли ногу коня у пам'ятника Щорсу в столиці

  Пам’ятник Щорсу в Києві знаходиться в списку національної культурної спадщини, який склало Міністерство культури
  У столиці невідомі нанесли пошкодження пам’ятнику командиру Червоної Армії Миколі Щорсу, в результаті чого кінь на скульптурі позбувся частини ноги. [READ_MORE] Про це повідомляють користувачі соцмереж. Через те, що цей комуністичний пам’ятник є художньою цінністю, Київська міська рада має намір не зносити його, а перенести в
  • 21 Березня, 09:31
  • Розсилка

  Пам’ятник Щорсу в Києві знаходиться в списку національної культурної спадщини, який склало Міністерство культури

  У столиці невідомі нанесли пошкодження пам’ятнику командиру Червоної Армії Миколі Щорсу, в результаті чого кінь на скульптурі позбувся частини ноги.  Про це повідомляють користувачі соцмереж.

  Через те, що цей комуністичний пам’ятник є художньою цінністю, Київська міська рада має намір не зносити його, а перенести в Музей тоталітарної пропаганди СРСР.

  Восени минулого року радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець повідомив, що робота над проектом щодо знесення пам’ятника Щорсу в Києві завершена.

  Пам’ятник Щорсу в Києві знаходиться в списку національної культурної спадщини, який склало Міністерство культури. Цінність пам’яток визначає спеціально призначена експертна рада.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ