Великобританія може незабаром вийти з п'ятірки найбільших економік світу – МВФ

  Індія може обігнати Німеччину і зайняти четверте місце
  Великобританія може незабаром вийти з п'ятірки найбільших економік світу за валовим внутрішнім продуктом у номінальному вираженні. Про це повідомляється в прогнозах Міжнародного валютного фонду, опублікованих цього тижня. Зазначено, що Індія може обігнати Німеччину і зайняти четверте місце у світі до 2022 року, відтіснивши, таким чином,
  • 21 Квiтня, 17:05
  • Розсилка
  Економічний спад у Великобританії відбувається на тлі трансформації торговельних відносин після Brexit
  Фото: .meria.sumy.ua
  Економічний спад у Великобританії відбувається на тлі трансформації торговельних відносин після Brexit

  Індія може обігнати Німеччину і зайняти четверте місце

  Великобританія може незабаром вийти з п'ятірки найбільших економік світу за валовим внутрішнім продуктом у номінальному вираженні. Про це повідомляється в прогнозах Міжнародного валютного фонду, опублікованих цього тижня.

  Зазначено, що Індія може обігнати Німеччину і зайняти четверте місце у світі до 2022 року, відтіснивши, таким чином, Великобританію на шосте місце. Економічний спад у Великобританії відбувається на тлі трансформації торговельних відносин після Brexit.

  Повідомляється, що у той час, як економіка Індії зростає на 9,9% на рік, МВФ прогнозує, що цього року зростання ВВП у Великобританії становитиме лише 2%, в 2018-му – 1,8%. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський союз планує зобов'язати Великобританію проводити щорічні виплати після того, як держава в 2019 році вийде зі складу Євросоюзу.

  Як раніше повідомляв «Главком», глава зовнішньополітичного відомства ЄС Федеріка Могеріні заявила, що Великобританія втратить від свого рішення покинути Євросоюз більше, ніж ЄС.

  Джерело: Bloomberg.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ