рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Відсьогодні поліція відновлює контроль швидкості на дорогах

  графіка
  • Розсилка
  <p>Портативний пристрій TruCam для контролю за дотриманням швидкості</p> - Відсьогодні поліція відновлює контроль швидкості на дорогах

  Портативний пристрій TruCam для контролю за дотриманням швидкості

  Протягом першого тижня поліція використовуватиме пристрої TruCam у пілотному режим

  В Україні з 8 жовтня в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби патрульної поліції у Facebook.

  Пристрої TruCam будуть використовуватися лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності. У цих місцях перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

  Протягом першого тижня поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі. У поліції наголошують, що пристрій містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.


  4350941
  Графіка клікабельна

  Прес-служба поліції також опублікувала список, де будуть розташовуватись пристрої TruCam в Україні. Зокрема, у Києві їх розмістять лише у двух місцях: на проспекті Миколи Бажана та проспекті Перемоги.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів України ввів сучасні засоби фото- і відеофіксації порушень на дорогах.

  Також у МВС повідомили, як слідкуватимуть за дотриманням швидкості на дорогах.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ