За тиждень до виборів у Болгарії лідирують соціалісти, – опитування

  Позачергові парламентські вибори пройдуть у Болгарії наступної неділі, 26 березня
  Болгарська соціалістична партія лідирує у виборчій кампанії по виборах до парламенту: за соціалістів готові проголосувати 30,3% виборців. Такі дані соціологічного опитування, проведеного компанією Геллап, – повідомляє Укрінформ. «Якби наступної неділі відбулися парламентські вибори, за Болгарську соціалістичну партію готові
  • 20 Березня, 00:36
  • Розсилка

  Позачергові парламентські вибори пройдуть у Болгарії наступної неділі, 26 березня

  Болгарська соціалістична партія лідирує у виборчій кампанії по виборах до парламенту: за соціалістів готові проголосувати 30,3% виборців.

  Такі дані соціологічного опитування, проведеного компанією Геллап, – повідомляє Укрінформ.

  «Якби наступної неділі відбулися парламентські вибори, за Болгарську соціалістичну партію готові проголосувати близько 30,3% громадян, за партію ГЄРБ(Громадяни за європейський розвиток Болгарії) – 29,9%, а на третьому місці знаходиться Рух «Об’єднані патріоти» (11,5%)», – повідомили соціологи.

  Згідно з оприлюдненими даними, до складу парламенту Болгарії наступного скликання можуть увійти також Рух за права і свободи(8,1%) і партія «Воля» (6,5%). Шанси потрапити до парламенту зберігає також коаліція Реформаторського блоку, за яку готові віддати свої голоси 4,4% виборців.

  Соціологічне опитування було проведене з 10 по 15 березня, статистична погрішність складає плюс-мінус 4%.

  Більшість болгарських експертів переконана, що для формування та затвердження складу наступного уряду Болгарії у парламенті належить створити коаліцію. Хто увійде до складу майбутньої коаліції, покажуть лише остаточні підсумки голосування.

  Позачергові парламентські вибори пройдуть у Болгарії наступної неділі, 26 березня. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ