Заступник держсекретаря США Джон Салліван їде в Україну

  Зустріч відбудеться в рамках турне Саллівана в Європу, яке відбудеться з 16 по 23 лютого
  Перший заступник державного секретаря США Джон Салліван відвідає Україну 21 лютого і проведе зустріч з президентом України Петром Порошенком, прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом і главою МЗС Павлом Клімкіним. Про це повідомляє держдепартамент США. «Він відвідає Київ 21 лютого, щоб зустрітися з президентом Порошенко,
  • 15 Лютого, 07:28
  • Розсилка

  Зустріч відбудеться в рамках турне Саллівана в Європу, яке відбудеться з 16 по 23 лютого

  Перший заступник державного секретаря США Джон Салліван відвідає Україну 21 лютого і проведе зустріч з президентом України Петром Порошенком, прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом і главою МЗС Павлом Клімкіним.

  Про це повідомляє держдепартамент США.

  «Він відвідає Київ 21 лютого, щоб зустрітися з президентом Порошенко, прем’єр-міністром Гройсманом та міністром закордонних справ Клімкіним, – йдеться в повідомленні прес-служби зовнішньополітичного відомства. 

  «Перший заступник держсекретаря відзначить важливість якнайшвидшого проведення на Україні реальних економічних та антикорупційних реформ, а підтвердить американську підтримку суверенітету України і територіальної цілісності», - зазначили у відомстві.

  Зустріч відбудеться в рамках турне Саллівана в Європу, яке відбудеться з 16 по 23 лютого. Він також відвідає Німеччину, Італію, Латвію та Бельгію. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ