Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  З 15 липня буде тимчасово закрито рух транспорту по Воронцовському провулку

  • Розсилка
  З 15 липня буде тимчасово закрито рух транспорту по Воронцовському провулку

  У понеділок розпочнуться ремонтні роботи

  У зв'язку з проведенням капітальних ремонтних робіт з 15 липня по 1 грудня буде тимчасово закрито рух по Воронцовському провулку.

  Відповідне розпорядження підписане міським головою:

  «Розпорядження

  Одеського міського голови
  № 637 від 12.07.2019 р.

   Про тимчасове закриття руху автотранспорту по пров. Воронцовському у м. Одесі

   Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 27 Закону України «Про дорожній рух», Правил благоустрою території міста Одеси (текстової частини) у новій редакції, затверджених рішенням Одеської міської радивід 23 грудня 2011 року № 1631-VI, у зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту пров. Воронцовського у м. Одесі:  1. Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради узгодити з Управлінням патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції тимчасове закриття руху автотранспорту по пров. Воронцовському у м. Одесі з 15 липня по 01 грудня 2019 року.

  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельно-виробнича компанія «ПИК-СТРОЙ»:
  2.1. Загородити тимчасовими щитами встановленого зразка місця виконання робіт. 
  2.2. Встановити дорожні знаки за схемою, розробленою комунальною установою «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ» Одеської міської ради, погодженою Управлінням патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції і департаментом транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради. 
  2.3. Після завершення робіт відновити порушений благоустрій з відновленням дорожнього покриття, враховуючи потреби осіб з порушенням зору та з інвалідністю, у строки, передбачені пунктом 1 цього розпорядження.

  3. Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради у встановленому порядку надати дозволи на тимчасове порушення існуючого благоустрою.

  4. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради сповістити населення про тимчасове закриття руху автотранспорту. 

  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Рябоконя П.М.

  Г. Труханов»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ