Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Хлопці, які воювали за Україну. Фоторепортаж з виставки, присвяченої дивізії «Галичина»

  • Розсилка
  Виставка, присвячена дивізії «Галичина» - Хлопці, які воювали за Україну. Фоторепортаж з виставки, присвяченої дивізії «Галичина»
  Виставка, присвячена дивізії «Галичина»

  Переглянути банерну фото-виставку можна до 6 травня

  У Львові в сквері На Валах відкрилась виставка зброї та одностроїв, присвячена 75-й річниці 1 Української дивізії «Галичина».

  В експозиції стенди із маловідомими світлинами, на яких відтворено історію дивізії «Галичина». Також презентували макети зброї дивізії, а також техніку та військові однострої з приватної колекції учасника АТО Володимира Правосудова.

  Виставку організували Галицьке Братство вояків дивізії «Галичина» та Львівська ОДА. У відкритті взяв участь голова братства Іван Мамчур – один з небагатьох живих дивізійників. Організатори закликали не вірити російській пропаганді, що намагається очорнити дивізійників та продовжувати наслідувати подвиг людей, які воювали за Україну.  «Мене вражає ця цифра - 83 тисячі добровольців, - це люди, які за покликом серця зголосились у 1943 році на заклик Українського центрального комітету. Ці хлопці йшли з вірою в майбутню українську державу, вони мріяли стати ядром майбутньої армії усієї України. Жоден вояк дивізії «Галичина» не заплямував себе зрадою чи ганебним вчинком», - зазначив заступник голови Галицького Братства вояків дивізії «Галичина» Ігор Іваньков.

  Переглянути банерну фото-виставку можна до 6 травня. Також з нагоди річниці дивізії 28 квітня у Львові відбудеться «Марш Величі Духу».

  Джерело: Gazeta.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ