Перша леді зустрілася з Королевою Норвегії

  Марина Порошенко зустрілася з Королевою Норвегії Сонею Харальдсен
  Рівні можливості для всіх верств населення, інклюзивна освіта, доля дітей, які постраждали від військового конфлікту - теми офіційних зустрічей Дружини Президента у Королівстві Норвегія. У рамках офіційного візиту Глави держави у Королівство Норвегія Дружина Президента України пані Марина Порошенко ознайомилася з досвідом країни у сфері
  • 19 Жовтня, 2016, 10:40
  • Розсилка

  Марина Порошенко зустрілася з Королевою Норвегії Сонею Харальдсен

  Рівні можливості для всіх верств населення, інклюзивна освіта, доля дітей, які постраждали від військового конфлікту - теми офіційних зустрічей Дружини Президента у Королівстві Норвегія.

  У рамках офіційного візиту Глави держави у Королівство Норвегія Дружина Президента України пані Марина Порошенко ознайомилася з досвідом країни у сфері інклюзивної освіти та провела зустріч з керівництвом громадської організації «Врятуймо дітей», діяльність якої спрямована на допомогу дітям, які постраждали під час військових конфліктів.  Також разом із Президентом України пані Порошенко взяла участь в аудієнції у Короля Норвегії Гаральда V та Королеви Норвегії Соні Харальдсен.   Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ