Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Як Марина Порошенко ходила до дітей з особливими потребами

  • Розсилка
  Марина Порошенко - Як Марина Порошенко ходила до дітей з особливими потребами
  Марина Порошенко

  Дружина глави держави поспілкувалася з учнями й освітянами Бучанської школи, де навчається 17 дітей з особливими освітніми потребами

  Дружина президента Марина Порошенко відвідала інклюзивну Бучанську загальноосвітню школу №3. У ході поїздки перша леді України оголосила, що Київська область долучилася до всеукраїнського проекту по впровадженню та розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні, інформує прес-служба глави держави.

  Марина Порошенко підписала відповідний Меморандум про співпрацю в рамках проекту з головою Київської облдержадміністрації Олександром Горганом.

  За словами дружини президента, «сьогодні на Київщині працює 200 інклюзивних шкіл, у яких навчається 618 учнів з особливими освітніми потребами. Проте інклюзивною освітою охоплені лише 4% «особливих» дітей Київської області, тому є над чим працювати».  Київська область стала сьомим регіоном-учасником проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Наразі він реалізується у Запорізькій, Дніпропетровській, Житомирській, Чернігівській, Хмельницькій та Харківській областях.

  Дружина глави держави поспілкувалася з учнями й освітянами Бучанської школи, де навчається 17 дітей з особливими освітніми потребами. Марина Порошенко також ознайомилася з умовами архітектурної доступності закладу. Зокрема, школа оснащена пандусами, ліфтом, обладнану для людей з інвалідністю санітарно-гігієнічну кімнату та корекційно-розвивальний блок.

  Марина Порошенко підкреслила, що на сьогодні в рамках проекту вже створено 70 Медіатек – бібліотек нового зразка – та відкрито першу Ресурсну кімнату на Дніпропетровищні. «Важливо, щоб у найближчому майбутньому такі приміщення з’явилися і на Київщині», - підкреслила дружина Президента.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ