Чемпіонат світу-2018. Хорватія лише в серії пенальті змогла переграти збірну Данії

Хорвати стали черговими чвертьфіналістами Мундіалю

У неділю, 1-го липня, визначився ще один чвертьфіналіст Чемпіонату світу з футболу-2018.

Ним стала збірна Хорватії, яка лише у серії пенальті змогла переграти збірну Данії.

Першими рахунок у матчі відкрили саме данці, коли на першій хвилині забив Матіас Йоргенсен.

Втім, через три хвилини Хорватія зусиллями Манджукича рахунок зрівняла.

Весь основний час рахунок протримався 1:1.

У доданий час Хорватія могла не доводити справу до серії 11-метрових, однак Модрич у другому екстра-таймі не зміг реалізувати пенальті.

Втім, у самій серії пенальті кращими виявилися саме хорвати, які здобули перемогу з рахунком 3:2.