Чучукало та Московська перемогли на Кубку України з фехтування на рапірах

Дмитро й Анастасія тріумфували на змаганнях у Львові

Київський рапірист Дмитро Чучукало виграв чемпіонський титул на Кубку України, який пройшов 6-7 жовтня у Львові.

У фіналі Чучукало переміг іншого представника столиці та лідера всеукраїнського рейтингу Андрія Погребняка, завершивши поєдинок з рахунком 15:10 на свою користь, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Бронзу розділили львівський фехтувальник Клод Юнес і киянин Ярослав Степура.

У командних змаганнях перемогу святкували львів'яни Максим Гаравський, Ростислав Герцик, Клод Юнес та Ігор Юрін.

У вирішальному поєдинку вони виграли з рахунком 45:29 у киян Володимира Колтига, Андрія Погребняка, Ярослава Степури та Дмитра Чучукала.

Бронзу турніру здобули також львівські спортсмени: Юрій Джус, Данило Гойда, Олексій Стрельцов і Роберт Фортуна.

Водночас, у жінок миколаївська рапіристка Анастасія Московська перемогла на Кубку України.

У бою за золото Московська виграла в Аліни Рапинець з Ужгорода з рахунком 15:11. Анастасії вдалося захистити титул на Кубку України.

Бронзу змагань вибороли киянки Анна Тараненко та Катерина Ченцова.

У командних змаганнях на найвищу сходинку п'єдесталу пошани піднялася збірна «Київ-1» у складі Олександри Буденко, Анни Тараненко, Катерини Ченцової й Олександри Сенюти.

У фіналі вони виграли з рахунком 45:29 у миколаївських рапіристок Наталії Коваль, Ніколетти Корлат, Аліни Полозюк і Катерини Шелухіної.

Третіми стали рапіристки із Закарпаття: Анастасія Блохіна, Марія Кривонос, Ангеліна Цимболинець та Аліна Рапинець.