«Динамо» – «Барселона» – 0:1: онлайн матчу Ліги чемпіонів

Киянам треба перемагати
Фото з відкритих джерел

Команда Мірчи Луческу спробує здобути першу перемогу в груповому раунді турніру

Два тижні тому «Барселона» і «Динамо» зустрічалися в Іспанії і перемогу з мінімальним рахунком (1:0) святкували господарі. З того часу каталонська команда зазнала суттєвих змін. Команду залишив головний тренер Рональд Куман, а на його місце в терміновому порядку викликали наставника резервістів Серхі Бархуана. Зміна наставника не дуже допомогла команді. Вони знову зіграли внічию в чемпіонаті Іспанії.

Тренер «Динамо» Мірча Луческу вважає, що пропозиція очолити «Барселону» стала несподіваною для Бархуана і він не був до неї готовий. Сподіватимемося, що киянам це стане в нагоді.

До Києва не прилетіли Серхіо Агуеро, у якого проблеми з диханням, і Жерар Піке, який забив гол «Динамо» в Барселоні, а згодом зазнав ушкодження. Не зіграють також Педрі та Брейтуейт.

90+5. Фінальний свисток. Барселона перемогла, і кияни залишилися на останньому місці.

89 хв. Момент! Забарний не влучає у ворота з близької відстані.

84 хв. Небезпечний штрафний не використало Динамо.

82 хв. Момент! Циганков і Вербич могли забивати – неточно.

81 хв. Вербич і Шепелев виходять на поле. Буяльський і Шапаренко пішли відпочивати.

78 хв. Шапаренко пробиває в руки воротарю.

73 хв. Удар Сидорчука парирує воротар Тер Штеген.

69. Гол!!! Ансу Фаті відкриває рахунок. Впіймав м'яч в районі 11-метрової позначки і пробив під поперечину.

66 хв. Дембеле вийшов на поле замість Гаві.

64 хв. Пенальті заробляє Барса. Відміняє арбітр. Ансу Фаті намалював порушення. Пронесло.

58 хв. Момент! Караваєв не влучив у ворота з лінії штрафного.

56 хв. Бущан необачно вийшов з воріт, Ленгле пробив повз ворота.

52 хв. Небезпечно біля воріт Бущана. Відбилися кияни.

50 хв. Ленгле зірвав атаку на Циганкові. Попередження.

46 хв. Одразу попередження отримує Гаві. Зірвав атаку на Караваєві.

46 хв. РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ.

ПЕРЕРВА. Обидві команди мали чудові нагоди для взяття воріт. Нічийний рахунок, мабуть, справедливий.

45+1. Буяльський отримав попередження.

45 хв. Знову пожежа в штрафному киян. Відбилися.

42 хв. Небезпечно. Кияни відбилися.

41 хв. Гармаш отримує попередження. Заслужено.

37 хв. Альба б'є вище воріт.

32 хв. Небезпечно! Стійка рятує ворота Динамо.

28 хв. Момент! Шапаренко пробив поруч зі стійкою воріт.

4_32

25 хв. Ще момент! Де Пена бив, воротар Барси ногами відбиває м'яч.

24 хв. Момент! Гармаш кинув у прорив Циганкова, той знайшов у штрафному Шапаренка, але Микола не зміг влучно пробити. Прикро.

22 хв. Бускетс завдав удару з далекої відстані – неточно.

20 хв. Попередження. Захисник Барси Гарсія сфолив на де Пені.

16 хв. Ще одна потужна атака гостей. Бущан у грі.

10 хв. Дві гострі атаки провела Барселона. Спекотно в штрафному Динамо.

7 хв. Динамо провело атаку. Бускетс розрядив ситуацію.

4 хв. Небезпечно! Депай мав забивати, Забарний заблокував удар.

1 хв. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

3_40

5 хвилин до матчу. Команди виходять на поле.

Так виглядає стадіон за пів години до матчу.

2_38

40 хвилин до матчу. До основного складу нарешті потрапив найкращий гравець минулого місяця Денис Гармаш.