Фехтувальниця Бондар завоювала бронзу на етапі Кубку світу серед юніорів

Фото взяте з niknews.mk.ua

Олександра дійшла аж до півфіналу

Українська шаблістка Олександра Бондар стала третьою на юніорському етапі Кубку світу у німецькому Дормагені.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Українка успішно подолала груповий раунд, записавши в актив п’ять перемог із шести можливих, тому стартувала у турі прямого вибування відразу з 1/32 фіналу.

На цій стадії Бондар виграла у румунки Іоани Раду (15:13), далі обіграла італійку Клаудію Ротілі (15:12), вибила з боротьби американку Алексіс Енглейд (15:14), а в 1/4 турнірній таблиці виявилася сильнішою за росіянку Валерію Кобзєву (15:6).

Шлях до фіналу українській фехтувальниці перегородила інша представниця Росії Аліна Михайлова, яка перемогла Бондар з рахунком 15:5.

Ця медаль стала першою для Бондар на юніорських етапах Кубків світу. Раніше українка потрапляла у призи тільки на турнірах серії кадетського циклу.

У Дормагені також змагалися юнаки. Далі всіх з українців зумів пробитися Іван Писаренко, який показав 37-й результат.