Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  FIA ускладнила правила допуску гонщиків до тренувань Гран Прі Формули-1

  • Розсилка
  На фот Альфонсо Селіс-молодший - FIA ускладнила правила допуску гонщиків до тренувань Гран Прі Формули-1
  На фот Альфонсо Селіс-молодший

  Пілоти відтепер повинні мати достатній досвід у Формулі-2, щоб потрапити в Ф1

  Федерація змінила регламент у тій частині, де йдеться про суперліцензію. Зміни набувають чинності з 2018 року.

  Раніше гонщик, якого команда хоче посадити за кермо на тренуванні – зазвичай це перше п'ятничне тренування – мав проїхати 300 кілометрів за кермом «відповідної» (тобто не дуже старої) машини Формули-1 протягом двох днів, а також відповісти на запитання, що стосуються спортивного регламенту, аби отримати ліцензію, яка дозволяє брати участь лише у тренуваннях.

  З наступного сезону гонщики матимуть не тільки виконати ці вимоги, а і провести шість гонок у Формулі-2, або мати на своєму рахунку за три сезони 25 балів, які згідно із правилами отримання суперліцензії можна заробити у відповідних молодших серіях.

  Гонщик, який повторно хоче отримати суперліцензію, повинен мати за плечима повний сезон у Формулі-2, або 25 вищезазначених балів.

  З усіх гонщиків, які запрошувалися командами на перші п'ятничні тренування у 2017-му, можливості сісти за кермо позбувся б лише Альфонсо Селіс (Force India), якби нові правила діяли вже цього року.

  Усі інші правила, які стосуються кілометражу за кермом машини Ф1, розуміння правил і вимоги FIA, що гонщик «має постійно демонструвати свої вміння за кермом «формул», не змінилися.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ