Комащук виграла перший для себе всеукраїнський дорослий турнір з фехтування

Аліна Комащук
Фото взяте з сайту dynamo.ua

Аліна заявила про себе на Кубку України з фехтування на шаблях

Нетішинська шаблістка Аліна Комащук вперше у кар'єрі стала переможницею відкритого Кубку України, що проходив у Черкасах.

Цей титул став першим для Комащук на всеукраїнських турнірах серед дорослих, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

У фіналі представниця Нетішина перемогла миколаївську фехтувальницю Олену Прокуду з рахунком 15:9.

Бронза змагань дісталася киянкам Юлії Бакастовій та Олені Вороніній. Бакастова у півфіналі поступилася Комащук (4:15), а Вороніна програла Прокуді (10:15).

У командній першості володарями золотих медалей стали Олександра Бондар, Дар'я Бульба та Валерія Проченко з команди «Миколаїв-2».

У підсумковому поєдинку змагального дня миколаївські шаблістки перемогли з перевагою в два удари – 45:43 – фехтувальниць із Хмельницького: Ольгу Жовнір, Аліну Комащук, Катерину Савчук і Євгенію Чайковську.

Бронзу турніру виграли Юлія Бакастова, Олена Вороніна, Олена Писаренко та Марія Цимбота з команди «Київ-1».