Кубок IBU. У спринті на етапі у Словаччині Доценко фінішував у третьому десятку

Андрій Доценко. Фото ФБУ

Саме Андрій став єдиним українцем, якому вдалося набрати залікові очки

У минулому у словацькому Осрблі другому спринті у чоловіків, який закривав програму четвертого етапу Кубку IBU, кращим в українській команді знову став Андрій Доценко.

На цей раз відстрілятися без штрафу йому не вдалося, а тому і повторити успіх напередодні з попаданням у топ-10 Андрій не зміг – 25-та позиція, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України.

При цьому Доценко виявився єдиним з українських чоловіків, хто набрав кубкові очки.

Тарас Лесюк закінчив спринт за межами залікової зони – 47-м, а Максим Івко та Віталій Труш фінішували за межами перших 70-ти.

Перемогу ж у гонці святкував норвежець Вегард Г’єрмундсхауг, який після стійки вийшов в один час із Сімоном Фуркадом, але на фініші привіз французу 21-секундний гандикап.

П'ятий етап Кубку IBU пройде у німецькому Арбері, де спортсмени пробіжать індивідуальну гонку та спринт.