На домашньому чемпіонаті Європи з ґо українці не зуміли здобути нагород

Українці програли боротьбу суперникам

Минулого тижня завершився XXIII юнацький чемпіонат Європи з ґо, який відбувався в Україні.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів із 19 країн, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Україну представляли понад 100 осіб із шести областей (Івано-Франківської, Київської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської) та з міста Києва.

Боротьба велась у трьох вікових групах: до 12 років, до 16 років, до 20 років.

До трійки призерів українці цього року не потрапили у жодній з груп. Єдиним, хто переміг в усіх шести партіях, став Зюбін Арсеній.

У категорії до 12 років перемогу здобув спортсмен з Румунії Ротаріта Стефан, срібло та бронза у росіян. Киянин Всеволод Овсієнко посів шосте місце.

У групі до 16-ти років золото здобув представник Німеччини Арвед Піттнер, друге місце за французом Земором Солалем, а бронза знову за Росією.

У групі до 20-ти років переможцем став болгарин Джепов Сінан, срібло у Панкока Матіаса з Німеччини, а бронза у румуна Грігоріу Іліана. Рівнянин Крушельницький Валерій посів п’яте місце.