Норвежець Карлсен не дав екс-українцю Карякіну завоювати титул найсильнішого шахіста світу

  Магнус Карлсен удруге відстояв своє звання найкращого шахіста планети
  Норвежець Магнус Карлсен переміг росіянина Сергія Карякіна за підсумками чотирьох партій тай-брейку і відстояв титул найсильнішого шахіста світу, повідомляє Sport Arena. Перші дві партії завершилися внічию, після чого в третій партії Карякін несподівано програв білими фігурами. В останній партії уродженцю Сімферополя потрібна була тільки
  • 1 Грудня, 2016, 12:57
  • Розсилка

  Магнус Карлсен удруге відстояв своє звання найкращого шахіста планети

  Норвежець Магнус Карлсен переміг росіянина Сергія Карякіна за підсумками чотирьох партій тай-брейку і відстояв титул найсильнішого шахіста світу, повідомляє Sport Arena. Перші дві партії завершилися внічию, після чого в третій партії Карякін несподівано програв білими фігурами.

  В останній партії уродженцю Сімферополя потрібна була тільки перемога, але він програв і її. Таким чином, норвезькому гросмейстеру вдалося піти від однїєї з найгучніших поразок в історії шахів – ще за три партії до кінця основного часу Карлсен поступався Карякіну з різницею в одне очко, після того, як росіянин сенсаційно обіграв його у восьмій партії.

  Втім, чинний чемпіон зумів відігратися в десятій партії, після чого суперники закінчили останні дві партії основного часу внічию, перевівши поєдинок у тай-брейк. Вдалий захист титулу в поєдинку проти Сергія Карякіна став для Магнуса Карлсена вже другим – раніше, в 2014 році, норвежець успішно здолав опір Вішванатана Ананда, у якого за рік до цього і забрав звання найкращого шахіста планети.

  Сергій Карякін раніше представляв на змаганнях Україну, але в 2009 році прийняв російське громадянство.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ