Паралімпійська збірна України з фехтування завершила етап Кубку світу з шістьма медалями

Українці успішно виступили у Японії

Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках завершила змагання етапу Кубку світу з фехтування на візках, що проходив у японському місті Кіото 13-16 грудня, з шістьма високими нагородами, серед яких золото, два срібла та три бронзи.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

В останні два дні змагань до трьох нагород, завойованих у перший день, срібну медаль у скарбничку національної паралімпійської збірної команди поклала шпажистка Євгенія Бреус, котра виступала у категорії А, бронзову нагороду здобув рапірист категорії Б Антон Дацко.

Ще одна бронзова медаль у жіночої шпажної команди (Євгенія Бреус, Наталія Мандрик, Олена Федота, Тетяна Позняк), яка у важкому поєдинку за третє місце перемогла команду Гонконгу з рахунком 45:43.

Найкраще від команди України виступила Євгенія Бреус, котра виборола золоту, срібну та бронзову нагороди.

Національна збірна команда України з фехтування на візках була  представлена 14 фехтувальниками.

Загалом у цьому етапі Кубку світу взяли участь 184 спортсмена з 27 країн світу.